مجریان اپوکسی

اینکه شمامجری کفپوش آپوکسی باشید کار بسیار آسانی نیست و باید توجه کنید که باید به یک حوزه در این حوزه وارد شوید تا بتوانید یک پروژه اپوکسی را به درستی اجرا نمایید. چرا که مجری یا مجریان اپوکسی باید بتوانند یک پروژه را به صورت کاملاً یکدست و بدون نقص تحویل کارفرمای خود قرار دهند و این امر با تجربه و دانش در این حوزه مرتبط می‌باشد چرا که وقتی یک سطح به طور ناقص تحویل مشتری و کارفرما داده شود مشتری نمی‌تواند سالها از آن با اطمینان کامل استفاده نماید.

سال گذشته یکی از مشتریان کفپوش اپوکسی با ما تماس گرفت بعد با ما در ارتباط بود و به این نکته اشاره می‌کرد که یکی از همکاران ما شوربختانه اقدام به نصب کفپوش برای مشتری گرامی نموده بود اما متاسفانه کیفیت نهایی کفپوش به قدری ضعیف بود که مشتری با ناراحتی فراوان در این حوزه مواجه شده بود وقتی که این مشتری عزیز با ما تماس حاصل نمود خیلی از افراد کفپوش کار اپوکسی ناراضی بود و گفت اکثریت مجریان اپوکسی دانش کافی ندارد و اکثر مردم را با یک چشم نگاه می‌کرد. برای اینکه شما نیز به مشکل این دوست عزیز بود مواجه نشوید حتماً توصیه می‌کنم پیش از اجرای واگذاری پروژه خودتان به یکی از مجریان آپوکسی یا سایر همکارانی که در این حطیه فعالیت می‌کنند, حتماً این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا با مشکلاتی که ایشان وسایر دوستان با آن مواجه می‌شوند مواجه نشوید.

نکاتی از اپوکسی:

  • چه پارامترهایی برای انتخاب مجری کفپوش آپوکسی باید در نظر داشته باشیم؟
  • بهترین مجریان آپوکسی چه کسانی هستند؟

 

 چه پارامترهایی برای انتخاب مجری کفپوش آپوکسی باید در نظر داشته باشیم؟

فرض کنید با یک بیماری سهمگین مواجه شده‌اید و پزشک مراجعه نموداید. ابتدا به سؤال و جواب در مورد پزشک‌های مختلف می‌پردازید تا به نتیجه برسید که پزشک مورد نظر شما بر سایر پزشکان برتر باشد و سپس به آن رجوع می‌نماید. مسئله روکش اپوکسی نیز به همین سان می‌باشد شما قصد دارید محیطی را که همیشه با آن سر و کار دارید به یک مجری کفپوش کار بسپارید که کفپوش اپوکسی را برای شما اجرا نماید در وهله اول باید بدانید که این محیط را باید به چه کسی واگذار نمایید تا کار با کیفیت و ارزشمند به شما ارائه دهد تا دچار مشکل و چالش نشوید.

برای اینکه وارد این بحث و چالش با مجریان اپوکسی نشوید باید به نکات زیر توجه نمایید:

  1. در وحله اول باید با مجریان اپوکسی مورد نظر خود گفتگو کنید و بگذارید هر چه که مد نظر خود بود در مورد طرح قرار است اجرا کند برای شما بیان کند.
  2. در این گام باید اجازه بدهید هنگامی که صحبت فقط به طور کامل پایان یافت از او بابت صحبت‌هایی که پیرامون کاری که قرار است اجرا کند تشکر کامل نمایید.
  3. در این مرحله باید از میان مجریان اپوکسی مجری نظر خود را گزینش نمایید.
  4. در این مرحله به مرحله اجرای پروژه می‌رسید.
  5. این مرحله ممکن است بسیار حائز اهمیت باشد چرا که ممکن است فردی که پروژه قصد دارد تا کار شما اجرا نماید دانش و تخصص کافی در زمینه اجرای پوشش اپوکسی را برای شما نداشته باشد ممکن است که کار بی کیفیت و کم اهمیت را برای شما ارائه بدهد هم چنین فردی که این پروژه را ارائه نماید ممکن است که این پروژه را به عنوان آزمایش انجام دهد توانایی اجرای کار را دارد پس مراقب باشید از مجریانی استفاده کنید که قبل از سابقه اجرایی کارهای مفید را داشته‌ باشد.
  6. در این مرحله فارغ از اینکه کار با کیفیت برای شما اجرا نموده باشد و از شما دریافت مبلغ بیشتری را ممکن است داشته باشند و شما هم با این کار به صورت برای شما انجام شده است که کار خیلی باکیفیت برای شما اجرا شده است اما بعداً متوجه می‌شوید که کار چقدر بی کیفیت صورت گرفته است و مراقب باشید در مرحله قبلی نظارت بیشتری داشته باشید در صورت اجرا نشدن کار با کیفیت مطلوب کار به مجری دیگری واگذار نماید.
  7. افرادی که در این زمینه آگاهی ندارند به طور مداوم وقتی کار را برای فرد با کیفیت نامناسب اجرا می‌کنند اقدام به اجرای کارهای مشابه با کیفیت نامناسب‌تر نیز برای افراد دیگر می‌کنند. متاسفانه بسیاری از افراد است که عادت دارند کارها را با کیفیت بسیار پایین و به نوعی ماست مالی را سرهم‌بندی که خیلی زود برای دریافت پروژه برای آنها به پول ختم شود.
  8. به این نکته توجه کنید که بسته به فعالیتی که قرار است که اجرا شود نوع کفپوش آپوکسی باید متفاوت باشد مثلاً برخی از مجریان آپوکسی این مطلب را می‌ گویند که بله یک کفپوش می‌تواند برای محیط‌های متنوع باشد بلکه این کاملاً اشتباه است چرا که کفپوشی که ممکن است برای منزل محل کار و دیگر مراکز اداره, صنعت و … مورد استفاده قرار گیرد کاملاً متناسب باشد و متفاوت باشد چرا که کیفیت محیط و همینطور نوع رفت و آمد است و هزینه‌ای که قرار است که پوشش با آن اجرا شد کاملاً با سطوح مختلف می‌باشد.

بهترین مجریان آپوکسی چه کسانی هستند؟

از این بحث‌ها که عبور کنیم باید توجه کرد که در این سطح هر فردی هزینه زندگی خود را باید تأمین نماید و بررسی کار به معیار حجم کاری که انجام می‌دهد و هزینه‌های کار را برآورد و تعیین می‌کند اما باید به این نکته توجه ویژه شود که بسیاری از افراد فقط کم پرداخت نمودن پول برایشان مورد اهمیت است و به این علت به مجری بی کیفیت مراجعه می‌کنند چرا که افراد در قیمت تمام شده کار خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهند و به خاطر همین از مواد بی کیفیت استفاده.

باید به این نکته توجه شود که اگر شما قصد کار با کیفیت مطلوب را برای پوشش و سطوح خود استفاده نمایید باید از مجریان اپوکسی با کیفیت بالا و دارای تجریبه استفاده نمایید. مجریانی که در این حوزه تخصص دارد و دانش کافی را از قیمت کفپوش اپوکسی دارند می‌دانند چگونه پروژه را برای شما اجرا نمایند. مثلاً در حوزه کفپوش باید بدانند که مرغوب‌ترین جنس, کفپوش سه بعدی آلمانی محسوب می‌شود که قیمت نهایی تمام شده آن از کفپوش های ایرانی بسیار بالاتر است. توصیه می‌کند که ابتدا شما به عنوان مالک پروژه باید تعهد نسبت به کار خود داشته باشید وقتی که شما به کار خود متعهد باشید و اجناس با کیفیت برای کار و مورد خود تهیه کنید مطمئن باشید مجری هم که بالای سر پروژه شما قرار می‌گیرد این تعهد را حس می‌کند و می‌داند که اگر کاری را دریافت کند حتماً باید کار با کیفیتی را نیز تحویل شما دهد.

مجریان اپوکسی

مجریان اپوکسی

شرکت اکسیر صنعت ایستا از مجریان اپوکسی

مورد تایید استاندارد های جهانی و وزارت بهداشت ، دارابودن  تجارب و دانش و امکانات وسیع همراه با بیش از بیست و پنج سال فعالیت گسترده وحرفه ای

و همکاری شرکتهای معتبرخارجی وداخلی در زمینه تخصصی اجرای اپوکسی اکثر محصولاتی که در تمامی صنایع ایران وخارج از کشور

مورد نیاز وکاربرد میباشد فعایت دارد

با دارا بودن دپارتمانهای نماینده گان خارجی- دپارتمان نمایندگان داخلی –دپارتمان مجریان-دپارتمان مارکتینگ

در کلیه استانها کشور خدمات شایانی را به برخی صنایع کشور عرضه نموده.

خدمات رسانی در زمینه های :

اجرای انواع اپوکسی پلی اورتان / پلی یورتان

مجریان اپوکسی سه بعدی / خط کشی پارکینگ / خط کشی رمپ / روکش اپوکسی

 

مزایای اجرای اپوکسی :

آنتی باکتریال بودن، بهبود موارد بهداشتی ، اجرا بدون درز ، مقاومت بسیار بالا

ضد الکتریسیته و ضد جرقه ، مقاوم در برابر قوی ترین اسید ها و

مواد شوینده ها از ویژگی های مهم اجرای درست مجریان اپوکسی است.

ضد خط خش ، عمر مفید بالا ، قابلیت تعویض طرح و رنگ و نقش در صورت تمایل بعد از مدت ها استفاده

آب بند کننده سطوح ، زیبایی فوق العاده ، نظافت آسان و

همچنین رنگ اپوکسی گزینهٔ مناسبی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی در صنایع هستند.

 

اجرای اپوکسی روی :

جنس سطوح مورد استفاده:

بر روی تمامی سطوح از جمله بتن ، کاشی ، سرامیک ، سنگ و غیره

مکان های مورد استفاده :

مجریان اپوکسی ما در سالن ها ، کارخانه جات ، انبار ها ، سوله ها ، سالن های ورزشی

سالن های آرایشی و بهداشتی ، آشیانه هواپیما ، رمپ ها و پارکینگ ها ، فروشگاه ها

بیمارستان ها و مطب ها ، هتل ها ، استخر ها ، سالن های تولید ، منازل ، سرویس های بهداشتی و غیره متخصص اند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + نُه =